KONST / Litografier / Färglitografi 14332071
nr 1433 2071
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Signerad, numrerad 276/300, färglitografi, 12x15, yttermått inklusive ram: 30x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:39:54
20/11 21:55:03
22 nov